קולי נאלם, לבי נרגש

סתם, מה פתאום?

כלומר, לבי נרגש, אבל אם אתם מכירים אותי אפילו קצת, אתם יודעים שצריך הרבה מאד בשביל לסתום לי את הפה.

אתנחתא קומית בפוסטי הטיולים מוקדשת לקצת חדשות אישיות מהשבוע האחרון (שומדבר דרמטי, כבר סיכמנו שמותר לי לברבר אצלי בבלוג, נכון? או לפחות אני סיכמתי ואתם לא התנגדתם, אז זהו).

אז מה גרם ללבי להתרגש, אתם תוהים?

אני אספר לכם! (לא ממש חומר של סופרי מתח פה, הא?) לוק בריאן בא העירה במאי! יאי!


Luke Bryan – Country Girl (Shake It For Me) – שיר שנוי במחלוקת ומדבק כמו מסטיק שאני נבוכה להודות שאני מתה עליו. זכה גם בתואר היוקרתי “שיר הקאנטרי היחיד שהצלחנו להדביק לדניאלה בחודש” אחרי שנוגן מס’ פעמים ברכב לבקשתה :-D

לוק בריאן הוא אחד מזמרי הקאנטרי היותר חביבים עלי שגיליתי לאחר המעבר לפה. כבר מזה זמן קיויתי לראות אותו בהופעה, אבל כל הופעה שהתפרסמה שלו היתה באיזה טיזינבי בסוף העולם. ולכל הטורונטאים שחושבים שקלגרי היא טיזינבי בסוף העולם, לכו תנגבו חומוס, אני מדברת על פסטיבלים חקלאיים קטנים שבאמת תקועים באמצע שומקום, מרחק מאות קילומטרים מהעיר הגדולה הקרובה ביותר, שאפשר לקנות אליהם כרטיס לטנדר או כרטיס למתחם האוהלים, ואחד הדברים שקורים במהלך אחד הימים הוא ההופעה. כרטיסים עולים מאות דולרים וזו כנראה חוויה מאד מעניינת לעבור פעם, אבל דחילק. אז כבר כמה פעמים ביררנו על מה שהיה יחסית קרוב אלינו והחלטנו שלא מתאים. כל הזמן אמרתי לעופר – אל תדאג, בסוף הוא יגיע לקלגרי גם. אנחנו קאו טאון, בסוף הוא יגיע. ואכן הוא מגיע, מה שמאד משמח. ויש לנו כרטיסים, גם משמח, במקום לא רע, זה כבר אקסטזה, איי טל יו. ולמה?

(שאיפה עמוקה, עכשיו מגיע הקטע של הקיטורים)

כי לקנות כרטיס במקום טוב להופעה מבוקשת זה על סף הבלתי אפשרי לאחרונה. כל פעם אותו סיפור: נפתחת המכירה (בדרך כלל פרי-סייל כי אנחנו טורחים להרשם למועדון המעריצים רק כדי לשפר את סיכויינו להשיג כרטיס) בעשר בבוקר ביום כלשהו (בדרך כלל חמישי, שישי או שבת). אנחנו מחכים דרוכים ליד המחשב בשעה היעודה, מחוברים לטיקט מסטר, ותוך הזמן שלוקח לו להתרפרש על האופציות – כבר אין כרטיסים, או שיש כרטיסים בשורות כאלה שבאמת לא רואים מהן את הבמה בשיט, הסאונד נוראי, וגם הם ביוקר. אם אתה מנסה לחפש כרטיסים באתרים אחרים, אפשר בהחלט לרכוש אותם, במחירים מופקעים כגון 575 דולר למקום ככה-ככה. לכרטיס. אחד. חמש מאות. שבעים. וחמישה. דולר.

מאד, מאד מעצבן.

ברמה העקרונית טיקט מאסטר אומרים שהם לא מאפשרים לרובוטים לקנות בלה-בלה-בלה. באופן מעשי מי שרוצה לדפוק את המערכת יכול להושיב אנשים בשכר זעום שימלאו את הקאפצ’ה. בסופו של דבר קנינו כרטיסים יד שניה מאדם פרטי במחיר סביר (בערך פי שתיים מהמכירה המקורית, בתיאוריה) ובמיקום סביר. אנחנו כבר נהנה מההופעה הזו, ושוב נתעצבן בפעם הבאה שמישהו מוצלח יגיע העירה. ד”א בקיץ (בסטמפיד) תהיה פה שאניה טווין. לא הצלחנו להשיג כרטיס. לשתי ההופעות – שכל אחת מהן אזלה בנפרד תוך דקות מהפתיחה.

אז… בתשיעי למאי, יום שישי, כדי לחגוג לדניאלה יומולדת, אנחנו הולכים להופעה של לוק בריאן. אולי אתם אומרים, בשביל לחגוג לה יומולדת היא צריכה ללכת להופעה, אבל אני יודעת שהיא היתה נהנית מההופעה הזו פחות ממני, אז יש פה איזה הגיון קוסמי :-P מה גם שבשקלול כרטיס טיסה לקנדה, זו היתה יוצאת הופעה מאד מאד יקרה, בטח בשביל לראות אמן שהיא בקושי מכירה. אז זהו!


Luke Bryan – Muckalee Creek Water – הרבה יותר הארדקור קאנטרי ממה ששמעתם עד כה

וזהו בנושא זה :-)

בנושא אחר לחלוטין, היתה איזו אולימפיאדה בדיוק לא מזמן, אולי שמתם לב. פה ממש ממש שמנו לב. משחקי החורף משום מה מאד נוגעים ללבם של הקנדים :-P והנבחרת הביאה הישגים רבים ומכובדים, והכי חשוב, זהב בהוקי (גברים ונשים). אני מתקשה להגיע למסקנה אם בגברים החבר’ה שאבו יותר עונג מהנצחון על ארה”ב או מהזכיה בזהב. ההתייחסויות נעו על ציר מ”אני אוהב את השכנים אבל איזה כיף לנצח” הפוליטיקלי קורקט ועד “ינקים תמותו” הבוטה :-D . הגאווה הלאומית בנבחרת היתה חובקת כל והיה מאד נחמד לראות את זה. בישראל משחקי החורף פחות במרכז העניין, כנראה כי אין שם חורף, אבל פה הם היו לא פחות סוחפים ממשחקי הקיץ, ואולי אפילו יותר. היה מגניב. גו קנדה גו!

ובנימה אופטימית זו, ועם קצת קרח בריסים, אני סוגרת את שידורינו הקנדיים להיום.

Luke Bryan – Take My Drunk Ass Home – שיר מצויין לסגור איתו ערב, רשומה בבלוג או כל דבר, וגם יופי של בידור.

 

חשבתם שצחקתי עם הקרח בריסים, הא?

חשבתם שצחקתי עם הקרח בריסים, הא?

One Response to קולי נאלם, לבי נרגש

  1. מאת גירי:

    תודות לשגיא, לינקים שיעבדו בישראל (בינתיים?):
    קאנטרי גירל: http://www.youtube.com/watch?v=pEUCuX5cFRA או http://vimeo.com/29103106
    והשיר השלישי (והמעולה!): http://www.youtube.com/watch?v=I4yNb0Bnxa0

השב